Učenici 3. i 4. razreda posjetili su jednu slastičarnicu u Baji, gdje su mogli zaviriti u tajne pripreme kolača.

Zaposlenici slastičarnice srdačno su dočekali naše učenike, pokazali im kako nastaju slastice, a na kraju obilaska darovali su ih i ukusnim kolačima.